ד"ר בוצר עובד עם קופת חולים מכבי כמנתח פרטי שבהסדר ליעוצים וניתוחים.

יעוץ במרפאה – לפי ההסדר החדש, המבוטח משלם את ההשתתפות העצמית של היעוץ ישירות לרופא ואין צורך לבקש החזר מקופת החולים, את יתרת הסכום הקופה משלמת ישירות לרופא. מבוטחי מגן כסף, מגן זהב ומכבי שלי זכאים לשלושה יעוצים בשנה אצל רופא מנתח פרטי שבהסדר בעלות של 300ש"ח, ניתן לקרא עוד על פרטי הזכאות בלינק הזה. הזכאות לביקור בעלות מסובסדת תבדק על ידי המזכירה ביום ההגעה למרפאה.

ניתוחים – חוק ההסדרים החדש קובע שמנותחים זכאים להשתתפות של הקופה רק בניתוחים שמבוצעים אצל מנתחים ובתי חולים בהסדר ומתוך רשימה בלבד של קופות החולים וחברות הביטוח. החל מהראשון ביולי 2016, לא ניתנים החזרים בגין ניתוחים פרטיים. לאחר היעוץ אצל הרופא, הרופא שולח בקשה לאישור הניתוח על ידי הקופה, לאחר האישור וביום הניתוח המטופלים משלמים את ההשתתפות העצמית ישירות לבית החולים ולא למנתח. הבשורה הטובה ביותר למטופלים היא שההשתתפות העצמית כוללת הוצאות בית חולים, שכר מנתח ומרדים (שאינו פרטי), ואביזרים מושתלים ככל שיידרשו. במילים אחרות, המצב שהיה קודם לכן שבו לאחר הניתוח המטופלים נדרשו לשלם עבור המשתלים כבר לא קיים. ניתן לקרא עוד על תנאי הזכאות לניתוחים בלינק הזה.

עלויות ניתוחים – עלות הניתוחים משתנה בין מנתחים שונים ובין בית חולים שונים, ניתן למצא את כל הפרטים בעמוד הזה של מכבי, שמפרט את כל העלויות השונות לניתוחים עם מנתחים שבהסדר עם מכבי.

קביעת תור לד"ר בוצר נעשית בטלפון 03-5505021 או באופן מקוון באתר דוקתורים.

ניתן לשלוח הודעה לד"ר בוצר בטופס הבא: Please select a valid form

מודעות פרסומת
קראו עוד על  אורטופד מומחה לשימור מפרקים - הראל , מגדל, כלל, הפניקס