אורטופד מומחה לשימור מפרקים – הראל , מגדל, כלל, הפניקס

0

ד”ר בוצר עובד כמנתח בהסכם עם חברות הביטוח הגדולות בארץ – חברת הראל, כלל, מגדל והפניקס.

ביקור במרפאה – מבוטחים פרטים משלמים על הביקור במרפאה ויכולים לקבל החזר מחברת הביטוח בהתאם להסכם הביטוח האישי שלהם. במרבית המקרים מדובר בהחזר של כ80% מעלות הביקור, לעומת זאת בביקור טרם ניתוח מרבית הביטוחים יחזירו אפילו 100% מעלות הביקור.

ניתוחים – כאשר נקבע צורך בניתוח על ידי מנתח בהסכם של חברת הביטוח, הרופא ממלא טופס יעודי של חברת הביטוח עם פרטי הניתוח שאותו יש לשלוח בפקס לחברת הביטוח. לאחר אישור הפרוצדורה (לוקח לרוב סביב יומיים) חברת הביטוח מחזירה שני טפסי התחייבות – אחד למנתח ואחד לחדר הניתוח. במקרה שכזה המטופל מגיע לניתוח ללא הוצאת כסף מהכיס, בדומה להגעה למלון ששולם מראש.

טיפולים מחליפי ניתוח – הזרקות תוך מפרקיות, למשל הזרקת PRP, יכולות לעזור להורדת כאבים ולעיתים אף לרפא את המפרק החולה תוך המנעות מצורך בניתוח. למבוטחים רבים קיים סעיף בביטוח שנקרא “טיפולים מחליפי ניתוח” במקרים האלו חברת הביטוח משתתפת באופן חלקי או מלא בעלות הטיפול.

קביעת תור לד”ר בוצר נעשית בטלפון 03-5505021 או באופן מקוון באתר דוקתורים.

ניתן לשלוח הודעה לד”ר בוצר בטופס הבא:

השארת הודעה
Sending
קראו גם על
אורטופד מומחה למבוטחי מכבי מגן כסף, מגן זהב ומכבי שלי
Share.

About Author

ד

ד"ר איתמר בוצר הוא אורטופד בכיר בבית החולים רמב"ם, בוגר התמחות באורטופדיה בתל השומר ותת התמחות של כארבע שנים בארצות הברית באורטופדיית ספורט. ד"ר בוצר מטפל בפציעות של מפרק הירך הברך והכתף ומתמחה בטיפול בניתוחים ארתרוסקופיים. אמנם ניתוח הוא תמיד האופציה האחרונה, אבל אם כבר צריך לשקול ניתוח, האופציה הארתרוסקופית בעלת יתרונות רבים.

השאר תגובה

צור קשר

שליחת הודעה למרפאה

השארת הודעה
Sending